MIRË SE VINI NË makinerinë Ainuok

Feed&Prodhuesi i ekstruderëve të ushqimit

Furnizimi i drejtpërdrejtë i fabrikës&Makinë ekstruderi ushqimor
20+ Vitet e prodhimit&Eksportimi i Eksperiencës
Prodhuar çdo makinë të vetme me zemër

Zgjidhjet e ekstruderit
Për ty

Ainuok - Fabrika juaj më e mirë e makinerive të ekstruduesve të ushqimit dhe prodhuesi i ekstruduesve të ushqimit në Kinë

Zgjidhjet e ekstruderit të ushqimit

Ainuok feed extruder machine factory will provide you all kinds of animal&pet feed extruder solutions for fishes, qentë, macet, kafshë shtëpiake dhe karkaleca deti.

Për Peshqit

Makina ekstrudere për ushqimin e peshkut mund të përdoret për të prodhuar lloje të ndryshme të fishekëve për ushqimin e peshkut. Është një makinë shumë efikase dhe mund të prodhojë pelet me shpejtësi të lartë.

Për Qentë

Makina ekstrudere e ushqimit të qenve përdoret gjerësisht në industrinë e ushqimit për kafshët shtëpiake për të prodhuar lloje të ndryshme të ushqimit për kafshët shtëpiake, të tilla si ushqimet e lagura, ushqime të thata dhe kështu me radhë

Për macet

Një makinë për të bërë ushqim për mace është një mënyrë e shkëlqyer që macet të marrin lëndët ushqyese që u nevojiten dhe të kenë diçka për të ngrënë. Është e mrekullueshme që pronarët e maceve të kursejnë para.

Për kafshët shtëpiake

Makineritë e ekstruderit të ushqimit për kafshët shtëpiake luajnë një rol të rëndësishëm në industrinë e ushqimit për kafshët shtëpiake. Ata mund të prodhojnë lloje të ndryshme të ushqimit për kafshët shtëpiake, të tilla si kibble, pelet, dhe frankenfoods.

Zgjidhje ekstruderi ushqimor

Prodhuesi i ekstruderit ushqimor Ainuok do t'ju ofrojë të gjitha llojet e zgjidhjeve të ekstruderit ushqimor, për shembull, bar drithërash, thekon misri, oriz i fortifikuar, çokollatë, cheetos, patate të skuqura misri, petë të menjëhershme, mish soje, Patate të skuqura kurkure, makarona, patate të skuqura Tortilla

Bar Drithëra

Makina ekstrudere e shufrave të drithërave përdoret për të prodhuar formën dhe madhësinë e dëshiruar të shufrës së drithërave, shpejt dhe lehtë.

Cheetos

Makina ekstruder Cheetos mund të përdoret për të krijuar shije të ndryshme të Cheetos duke përfshirë Barbecue, i djathë, djegës etj.

Bar çokollatë

Makina e bërjes së çokollatës është e përkryer për dashnorët e çokollatës që duan të bëjnë çokollatë.

Patate të skuqura misri

Një makinë për të bërë patate të skuqura misri mund të personalizojë ushqimet. Do të bluajë misrin, dhe shtypeni në formën e patate të skuqura.

Corn Flakes

Makina e prodhimit të flaksit të misrit është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur. Mund të përdoret në fabrika për të prodhuar shumë kokrra misri.

Oriz i fortifikuar

Makina e fortifikuar e orizit do të merrte oriz të zakonshëm të bardhë dhe do të shtonte vitamina, minerale, etj për një dietë të shëndetshme.

Petë të menjëhershme

Linja e prodhimit të petëve të menjëhershme mund të prodhojë shije të ndryshme, forma, dhe madhësive të petëve shpejt dhe me efikasitet.

Patate të skuqura Kurkure

Makina Making Kurkure mund të prodhojë kurkure në vetëm disa minuta, duke e bërë atë një meze të lehtë për t'u përgatitur dhe ruajtur.

Makarona/Makarona/Spageti

Makina e prodhimit të makaronave është e lehtë për t'u përdorur dhe mund të krijojë makarona, Makarona dhe spageti në minuta.

Niseshte e modifikuar

Një makinë ekstruderi e modifikuar e niseshtës përdoret për të prodhuar një shumëllojshmëri niseshtesh, mishrat e dhëmbëve, dhe materiale të tjera celulozike.

Mishi i sojës

Ekstruderi i mishit të sojës përdoret për të prodhuar produkte mishi me bazë soje, siç janë frankfuristët, hot dogs, dhe salcice.

Patate të skuqura Tortilla

Tortilla chips making machine makes tortilla chips quickly&easily, duke eliminuar nevojën për shumë punë fizike.

Ainuok, Një burim kryesor &Prodhuesi i ekstruderëve të ushqimit

E themeluar në 2010, Anyang Ainuok Machinery Equipment Co., Ltd është e specializuar në kërkime, zhvillimin, prodhimit, dhe shitjet e makinerive ekstrudere ushqimore dhe makinerive ekstrudere ushqimore per me shume se 10 vjet.

Ne kemi marrë certifikatat e cilësisë ISO9001, SGS, CE, etj. Ngjyra e makinës, logo, dizajni, paketë, shenjë kartoni, manual, etj mund të personalizohen!

Me një aftësi prodhuese të 5000 komplete në muaj, AINUOK është ushqimi më i madh&Fabrika e ekstruduesve të ushqimit në Kinë.

Feed&ekstruduesit e ushqimit janë eksportuar në Angli, Rusia, Suedia, Polonia, Rumania, Malajzia, Indonezia, Vietnami, etj 120 shteteve dhe rretheve.

Mirëpresim ngrohtësisht klientët brenda dhe jashtë vendit për të vizituar fabrikën e Ainuok.

Pse të punoni me ne

FABRIKE

11,000 square meters plant for feed&food extruders with more than 130 punëtorët

R&D CENTER

30+ inxhinierë me 20+ years feed&food extruder manufacturing experience

PERSONALIZIM

Personalizuar me materiale të ndryshme pjate, kapacitetet, strukturat, funksionet etj

PRODHIM

AinuokGroup Produce thousands of feed&food extruders each year

EKSPORTUES

10 vite përvojë në eksport, njohja e procesit të eksportit dhe dokumenteve të ndryshme

INSTALIMI

dokumentacionin, video, udhëzime për instalimin e ekstruderit në distancë në internet për ju

TREGU

feed&food extruders had been sold to 85 vende. Mirë se vini të aplikoni për një shpërndarës lokal

SHËRBIMI

1 vit garanci falas, mbështet personalizimin, 7*24 konsultimi i shërbimit në internet

Projekte ekstruderash në mbarë botën

Ka një nevojë në rritje për ekstruder ushqimor në të gjithë botën.

Arsyet për këtë janë të shumta, por kryesori midis tyre është se njerëzit po bëhen gjithnjë e më të ndërgjegjshëm për shëndetin dhe duan të hanë më shumë ushqime natyrale.

Ekstruduesit e ushqimit mund të ndihmojnë për t'i bërë këto ushqime më të disponueshme. 

Një arsye tjetër për rritjen e projekteve të nxjerrjes së ushqimit është se teknologjia është bërë shumë më e përballueshme vitet e fundit.

Kjo bën të mundur që bizneset më të vogla të fillojnë të prodhojnë produktet e tyre ushqimore, në vend që të mbështeten në burime të jashtme.

Dëshmitë e Klientit

Unë kam makinën time të ekstruderit të ushqimit për rreth një vit tani dhe më pëlqen absolutisht!

Makina e ekstruderit të ushqimit është e mahnitshme!Cilësia e prodhimit është e nivelit të lartë dhe është kaq e lehtë për t'u përdorur.

Është kaq i lehtë për t'u përdorur dhe prodhon sasinë e përsosur të ushqimit çdo herë.

Unë patjetër do të rekomandoja fabrikën e ekstruderit të ushqimit Ainuok për këdo që kërkon një mënyrë të thjeshtë për të nxjerrë ushqimin e tyre.
Connie Namajji
Connie Namajji
Kjo makinë ekstruderi ushqimor është e mahnitshme!

Ato janë të domosdoshme në çdo kuzhinë.

E bën brumin perfekt për pica, pasta, dhe ushqime të tjera.

Makina është e lehtë për t'u përdorur dhe prodhon ushqime të qëndrueshme.

Unë do ta rekomandoja shumë prodhuesin e ekstruderit ushqimor Ainuok për këdo që kërkon një ekstruder ushqimor cilësor.
Annabelle
Unë e kam makinën time të ekstruderit të ushqimit për rreth një vit tani dhe më pëlqen absolutisht!

Unë isha në gjendje të bëja të gjitha llojet e formave dhe madhësive të ndryshme të ushqimit.

Është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe e bën procesin e përgatitjes së ushqimit tim shumë më të lehtë.

Unë patjetër do t'i rekomandoja prodhuesit e ekstruderit të ushqimit Ainuok për këdo që kërkon një mënyrë të thjeshtë për të marrë shëndetin e tyre, Ushqim i shijshëm.
Anjelous Lagu

Kontakto Tani

Kontaktoni tani për të marrë 2023 katalogu, çmimet dhe një zbritje të madhe!

Anyang Ainuok Machinery Equipment Co., Ltd

Email: [email protected]

WhatsApp: 0086 183 3728 7858

Adresë: Zonë Industriale, Qarku Neihuang, Kjo eshte, Henan, P.R.C.